top of page

yogiloucardiff Group

Public·16 members
Luca Reyes
Luca Reyes

Visiace Slnko HOT!drevené sklenené vázy zavesenie, nohavičky ženy crystal, rokforte klietku, stotník vtáčie klietky, prírody slnko catcher, malý kryštál klietky, rotujúce slnko lapače, crystal party decor, gotická slnko catcher, 5 cm sklo, krištáľovo.
Visiace slnkoPetúnie sú veľmi obľúbené balkónové letničky najmä vďaka nádherným farebným kvetom, ktoré počas noci šíria okolo seba jemnú vôňu. Ak majú výživnú pôdu a slnko, rýchlo rastú v akomkoľvek kvetináči. Sú relatívne odolné voči suchu a teplu, no pri pestovaní v kvetináčoch si vyžadujú pravidelnú zálievku. Tak ako iné balkónové letničky, I petúniám prospieva zostrih zvädnutých kvetov nato aby opätovne zakvitli. Rez petúnií je vhodný v polovici letna, keď začnú vyzerať prerastene a zvädnuto.


Ako slnko bude žiariť toto visiace svietidlo EGLO MANIZALES vo vašom interiéri. Jednoduché tvary, kartáčovaná mosadz. Vhodnou žiarovkou vzhľad celého svietidla ešte pozdvihnete. Luxusné, elegantné, nadčasové.


Šťavnaté visiace náušnice s hodvábnym strapcom sú ideálnym doplnkom na leto. Farebné a ľahučké hojdacie doplnky zvýraznia a doladia oblečenie do mesta aj na pláž. Budete v nich neprehliadnuteľná na letnej elegantnej večernej party takisto, ako aj na poludnajšej kávičke s kamoškami. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page